Ik heb vanaf 25 maart een schoonmaakbaantje op een camping. Ik heb 2 dagen terug te horen gekregen dat de bewoonster waar ik voor twee jaar zou kunnen wonen wegens omstandigheden eerder terug naar Frankrijk komt.
Nu heb ik een goede oplossing: In ruil voor de arbeid kunnen wij t/m september op de camping verblijven en daarna heb ik een andere oplossing (als t goed is ;))
Ik heb de camping eigenaresse gemaild en in principe vindt zij het een erg goed idee maar zij vertelde mij dat er in Frankrijk zware controles zijn op campings en dat zij moet kijken hoe zij dit juridisch zou kunnen doen.
M.i. kan dit toch gewoon onder ruilhandel vallen? Zo doen, naar mijn weten, ook veel Nederlanders dat hier. Zij vragen om vrijwilligers en bieden in ruil daarvoor onderdak en voedsel bijvoorbeeld.
Misschien zijn er hier campingeigenaren die hier ervaring mee hebben?
Groetjes Dorien