Reageer op: entreprise individuelle of auto-entrepreneur?

#189681
 Riouvert
Bijdrager

Beste WvT. Helaas is ook de handelaar in kunst (oeuvres originales graphiques et plastiques telles que celles définies par les alinéas 1° à 6° du II de l’article 98 A de l’annexe III du code général des impôts) wettelijk verplicht zich te melden bij MdA/AGESSA. Hij riskeert dus een ambtelijke aanslag van URSSAF met alle gevolgen van dien. En wat is de verklaring van de handelaar als hij na jaren een naheffing krijgt van de belastingdienst omdat die van mening is dat kostenposten als bij voorbeeld kostbare grondstoffen als bladgoud, afschrijvingen op de investering in een etspers, een studiereis naar Mozambique niet te verantwoorden zijn als handelaar, enz enz
Dan heeft de ondernemer toch een probleem met zijn keuze op basis van de vage stelling van meer vrijheid in denken en handelen.
Dat gaat mij aan nu ’t hart, vandaar dat ik er nog even op terugkom.

RIOUVERT.

©2020 Communities Abroad  |  infofrankrijk.com

DISCLAIMER

Login

of    

Forgot your details?

Create Account