’t Blijft verschrikkelijk primitief. Je kan ook Boeh roepen of op een andere manier je afkeuring laten blijken. Bijvoorbeeld door er niet heen te gaan. Enfin, het gebeurt nu eenmaal in onze zogenaamd beschaafde maatschappij.
Ondertussen heeft Macron een klein beetje garen gesponnen bij het debat. Ifop-Fiducial geeft hem 61% (+1) en LePen 39% (-1). Hetzelfde resultaat bij PrésiTrack.
Ook op het aantal niet-stemmers heeft het debat invloed gehad. Bij bijna alle partijen daalt het met 4%, bij Mélenchon-stemmers met 2%. Alleen bij FN-stemmers nam het aantal niet-stemmers toe met 2%.
Zie voor deze cijfers L’Internaute, alwaar ook een van de debatleiders (gekozen door LePen) probeert uit te leggen waarom zij niet vaker heeft ingegrepen, met name wanneer LePen maar voortging met haar niet te stuiten loze woordenstroom.