#199081
 Noë
Sleutelbeheerder

Nog even terugkomend op het advies voor een Grohe kraan. Ik deel die mening, maar in de lokale Brico’s hier is geen Grohe te vinden. Wel andere kranen van dik boven de 200 Euro en, voor mij, onbekende en vermoedelijk fantasiemerken. Speciaalzaken zijn ruim een uur rijden en duur.

Op de site van Grohe een kraan uitgezocht en vervolgens met type- en ean nummer webwinkels zoeken. Dan kom ik tot de schrikbarende ontdekking dat Grohe kranen in Frankrijk ruim 2 keer zo duur zijn dan in Duitsland.

De betreffende kraan wordt in Frankrijk (Amazon en speciaalzaken) voor ruim € 260,- verkocht, maar in Duitsland vraagt men vaak minder dan € 130,- Let wel: voor het identieke product.

De kraan is uit Duitsland door een koerier binnen enkele dagen na bestelling bij mij afgeleverd voor € 140,- inclusief verzendkosten.

Conclusie: koop kranen (net als brillen) niet in Frankrijk, de gehanteerde marges hier zijn belachelijk.

©2025 Communities Abroad  |  infofrankrijk.com

DISCLAIMER

Login

Forgot your details?