Advocaten, erfrechtspecialisten, vertalers

Advocaten

Mr. Goffin van Aken – avocat@goffinvanaken.com

Mr. Willemijn Berenschot – wberenschot@carlara-lyon.com (Lyon)

Mr. Petra Cramer – crameravocats@ymail.com (Montpellier)

Mr. Ernst van der Horst – ernst@vanderhorstadvocaat.com

Mr. Marloes Mohr – contact@mohr-avocat.com (Toulouse)

Mr. Marc Stubbe – stubbe@orange.fr

 

Juristen erfrecht

Mireille Bosscher – info@bosscher-advies.nl

Isabelle Flipse –  info@kantoorflipse.nl

Mr. Ernst van der Horst – ernst@vanderhorstadvocaat.com

Sophie Rodrigues – info@sophierodrigues.com

Monique Rombouts – notarissen@vgogh.nl

M.M. van Seggelen – michiel.vanseggelen@notaires.fr

Bureau Steinz – info@steinz-dijkstra.nl

Henriette van Zelm – henriette.vanzelm.75243@paris.notaires.fr

 

Vertalers/tolken

Marietta Kenkel – marietta@kenkel.nl

Helen de Baar – helendebaar@free.fr

Marijke Bisschop – marijkebisschop@gmail.com

Caroline Boerrigter – c.boerrigter@wanadoo.fr

Catherine Giot-Pander – catherine.pander@sfr.fr

Jumelet Traductions et Services Linguistiques – jumelet-traductions@hotmail.com

Pascale van Kempen-Herlant – info@primavertaalservice.nl

Marianne Knijff – knijff33@hotmail.com

Elvira Koning – elvira.koning@hetnet.nl

Jeroen Kunst –  j.kunst@vertaalbureau-perfect.nl

Eric Osnabrugge – eric.osnabrugge@sfr.fr

Gudrun van der Poten – gudrun@nifetranslations.eu

Vertaalbureau Textwerk – info@textwerk.nl 

Drs. P. van Weeghel – info@tradoc.nl

Birgit de Wolff – birgitdewolff@ymail.com

Pauline Joustra – info@joustraductions.com

Christine Fourney – fourney.christine@orange.fr

 

Op de website van de ambassade is ook nog een lijst van vertalers/tolken te raadplegen.

©2017Communities Abroad  |  infofrankrijk.com

DISCLAIMER

Login

of    

Forgot your details?

Create Account