Re: ex art.69 Zvw premies met een Zvw- en AWBZ-component?

#197155
 Noë
Sleutelbeheerder

Dan dus vervolgens: Als u vroegpensioen krijgt van Zorg en Welzijn per 1 juli zal vermoedelijk de situatie veranderen en zult u verdragsgerechtigd worden ten laste van CvZ. Dat is dan dus het derde * hierboven. Dit op grond van het feit dat vroegpensioenen gerekend worden als wettelijk pensioen voor art. 24 en 25 Vo883/2004.

Wilt u dat voorkomen dan kan heel misschien uw aanvraag voor het vroegpensioen opgeschort worden, met actuariele verhoging bij latere ingangsdatum. Dat hangt van het pensioenreglement van Zorg & Welzijn af. Dat pensioenreglement kent overigens niet het begrip “vroegpensioen” dat u noemt: wel OBU, Ruil-OBU, flexpensioen , etc. En de mogelijkheden tot uitstel van dergelijke pensioenen zijn zeer beperkt.
Ik neem verder aan dat uw man niet werkt in Frankrijk (U schrijft “WE zijn toegelaten tot de CMU”)? Doet hij dat wel dan is de situatie weer anders.

©2025 Communities Abroad  |  infofrankrijk.com

DISCLAIMER

Login

Forgot your details?