Advocaten, erfrechtspecialisten, vertalers

Het rechtssysteem in Frankrijk verschilt op diverse gebieden van het rechtssysteem in Nederland. Zo bestaan er niet alleen substantiële verschillen in bijvoorbeeld het familierecht of het erfrecht maar ook wat betreft het ingewikkelde procesrecht. Bovendien kent Frankrijk, in tegenstelling tot Nederland, veel minder jurisprudentie waarop een advocaat of rechter zich kan beroepen. Het is dus zaak om je goed voor te bereiden op juridische kwesties en niet te veel te vertrouwen op je eventuele kennis en ervaring van het Nederlandse rechtssysteem.

Advocatenjuristen

Mr. Goffin van Aken – avocat@goffinvanaken.com (Straatsburg)

Mr. Willemijn Berenschot – wberenschot@carlara-lyon.com (Lyon)

Mr. Petra Cramer – crameravocats@ymail.com (Montpellier)

Mr. Ernst van der Horst – ernst@vanderhorstadvocaat.com (Montpellier)

Mr. Marloes Mohr – contact@mohr-avocat.com (Toulouse)

Mr. Marc Stubbe – stubbe@orange.fr (Saint-Riquier, Lille)

 

Advocaten en notarissen Familierecht en Erfrecht

Mr. Mireille Bosscher – info@bosscher-advies.nl (Den Haag)

Mr. Isabelle Flipse –  info@kantoorflipse.nl (Arnhem)

Mr. Ernst van der Horst – ernst@vanderhorstadvocaat.com (Saint-Riquier, Lille)

Mr. Sophie Rodrigues – info@sophierodrigues.com (Hilversum)

Mr. Monique Rombouts – notarissen@vgogh.nl (Zundert)

Mr. Michiel van Seggelen – michiel.vanseggelen@notaires.fr (Grenoble)

Mr. Steinz en mr. Dijkstra – info@steinz-dijkstra.nl (Den Haag)

Mr. Henriette van Zelm-Van Eldik – henriette.vanzelm.75243@paris.notaires.fr (Parijs)

 

Vertalers/tolken

Marietta Kenkel – marietta@kenkel.nl

Helen de Baar – helendebaar@free.fr

Marijke Bisschop – marijkebisschop@gmail.com

Caroline Boerrigter – c.boerrigter@wanadoo.fr

Catherine Giot-Pander – catherine.pander@sfr.fr

Catharina Jumelet – jumelet-traductions@hotmail.com

Pascale van Kempen-Herlant – info@primavertaalservice.nl

Marianne Knijff – knijff33@hotmail.com

Elvira Koning – elvira.koning@hetnet.nl

Jeroen Kunst –  j.kunst@vertaalbureau-perfect.nl

Eric Osnabrugge – eric.osnabrugge@sfr.fr

Gudrun van der Poten – gudrun@nifetranslations.eu

Vertaalbureau Textwerk – info@textwerk.nl 

Drs. P. van Weeghel – info@tradoc.nl

Birgit de Wolff – birgitdewolff@ymail.com

Pauline Joustra – info@joustraductions.com

Christine Fourney – fourney.christine@orange.fr

 

Ook op de website van de ambassade staat een lijst met  tolken/vertalers.

©2017 Communities Abroad  |  infofrankrijk.com

DISCLAIMER

Login

of    

Forgot your details?

Create Account